שלשה מכשולים נפוצים לחיים מאושרים!

המכשול הראשון לזוגיות טובה

אכזבות בעקבות ציפיות לא נכונות. אני אומר לחתנים- תבואו עם אפס ציפיות לחתונה. אל תצפו לשום דבר.

חתנים מאד נופלים עם המכשול הזה בהתחלה, אך גם אנשים נשואים הרבה פעמים מדמיינים כל מיני דברים, והרבה הרבה דברים אין אותם. נראה את זה בשיעור על ההבדלים בין המינים. יש דברים שהם לא מציאותיים. כל הנשים הן כאלו ולא רק אשתך.

צריך לשים לב להוריד ציפיות.

 

המכשול השני לזוגיות טובה

אנשים חושבים שכשיתחתנו, האישה שלהם תסדר את הבית, הכל ידפוק והבית יהיה מצוחצח. הטבע של אישה צעירה- הבית מבולגן יותר מאשה מבוגרת.(!)

 

המכשול השלישי לזוגיות טובה

קנאה בזוגות אחרים. אני רואה את זה הרבה פעמים. ר' אריה פוזן סיפר לי שזוג אחד נכנס אליו – ואמר "תשמע- ראינו עכשיו זוג , איזה חיים טובים יש להם, גם כן למדנו באותו ישיבה, הם חיים מצוין… ואנחנו ככה…" להם הוא לא אמר, אך לי הוא אמר, שהזוג הזה שהם ראו- יצאו ממנו, הם יצאו כנראה מחויכים וכך הם פגשו אותם…

יש הרבה אנשים שחיים לא טוב ואף אחד לא יודע ולא רואה. בשנים האחרונות היו אצלי שלושה אנשים מאד מוכרים. אחד מהם איש צוות באחד הישיבות הגדלות בארץ והמוכרות ביותר, השני ראש כולל כאן בעיר והשלישי עסקן ידוע. אתם לא תדעו, לא רואים על האנשים האלו.

אך אתם צריכים לדעת שהקנאה הזו היא שקרית ומאכזבת כי התאוריה בה לא נכונה, אתה אומר שאצלך גם יכול להיות כמו אצל השני. אך דברים אלו לא אמתיים.

 

שבת שלום

יעקב

כתוב תגובה...

פריט נוסף לעגלה.
0 items - 0.00

מבצע לרגל יום הולדתי!

*30% הנחה

ברכישה מעגלת האתר בלבד!

כמו בכל שנה, אני אוהב לחגוג איתכם :)

*מעגלת האתר בלבד | ט.ל.ח. | בתוקף עד 02.03.20