גלה את הסוד לזוגיות טובה…

גלה את הסוד לזוגיות טובה…

זוגיות מבוססת על הרבה נקודות ולא על דבר מסוים. אנשים חושבים שאם הם בסדר במשהו אחד, אז האשה שלהם או הבעל שלהן יגיב לאותו נושא בהתאם.

זה בכלל לא נכון. הם יגיבו לאותו נושא לפי מה שהם מרגישים באופן כללי ומצטבר!

 

מסקנה:

בשביל ליהנות מזוגיות טובה, יש לדאוג לפעול נכון בכל התחומים. אמנם, לא נדרש מאף אחד להיות מלאך, קשה להיות מושלם. אבל לזוגיות טובה לא צריך להיות מושלם, זאת לא הנקודה. הנקודה היא, לעשות את מה שאתה מסוגל לעשות.

יתכן שעכשיו יש לכם שיחה בראש עם עצמכם ואתם אומרים: "אני עושה מה שאני מסוגל" אבל אם חסר לך ידע, זה לא אומר שאתה עושה את מה שאתה באמת מסוגל לעשות בפוטנציאל.

כשאני אומר "לא צריך להיות מלאך, אבל צריך לעשות את כל מה שאתה מסוגל לעשות ושזה מספיק לייצר זוגיות טובה" – אני מתכוון אחרי שיש לך את הידע הנדרש (או עזרה כשצריך) ואז אתה אומר "מתוך כל מה שלמדתי או נעזרתי אני עושה את המקסימום" – זה מספיק בהחלט כדי שתהיה זוגיות טובה. ולא העניין להיות מושלם.

גם לאישה מהסוג שלא גומרת לבקש… (לדעת הבעל שלה) אשה כזאת היא בדרך כלל פשוט אשה שרעבה לזוגיות טובה ובצר לה היא פשוט מבקשת מוגזם. אך ברגע שהיא תקבל את מה שהיא צריכה, והיא תהיה שבעה מבחינה זוגית, היא כבר לא תבקש ברמה שהיא אולי מבקשת ממך היום).

אז באופן כללי מה שצריך זה להבין שצריך להיות בסדר בכל חלקי הזוגיות ולא יעזור שתהיו טובים ב 2 דברים מסוימים במיוחד. ולא צריך להיות מושלם, אלא צריך לעשות את המקסימום.

 

מחמאות

הרעיון שמאחורי המחמאות הוא שאשה רוצה לדעת בכל רגע שבעלה מרוצה ממנה וברגע שהוא מחמיא לה זה מאותת לה שהוא מרוצה ממנה = נהיית שמחה = מכבדת אותו יותר = הוא משקיע בה יותר = הילדים נהנים יותר מאבא ואימא = כיף לקום מחר בבוקר ולהשקיע שוב 🙂

 

ההבדלים בין המינים

זה נושא שבעיקר צריך להתמצא בו ולהיות מנוסה עם החשיבה הזאת. איך זה פועל בזוגיות שלך?

פשוט מאוד. הרבה דברים שמרגיזים נהפכים למקובלים, משום שאתה מבין שזו לא רק אשתך כזאת אלא כל הנשים כך או לא רק בעלך כזה אלא כל הגברים כאלה…

זה עוזר לך לכבד אותה או אותו יותר כי אתה מבין יותר את הסגנון ואתה יודע מה נורמלי ומה לא…

 

התוצאה:

כבוד הדדי בסיסי כפי שצריך, וזו קרקע נכבדה לבנות עליה עוד קשרים ובקשות.

 

קבלת החלטות וחלוקת תפקידים

קבלת החלטות וחלוקת תפקידים נכונה פועלת על הזוגיות שלך כך שהיא: מפחיתה חילוקי דעות באופן דרמטי, וגורמת לאישה לכבד יותר את בעלה. גורמת לאישה לשמוע לבעלה בנושאים רוחניים. גורמת לבעל לתת יותר חשיבות להחלטות אשתו בבית. ובאופן כללי מוסיפה רוגע לבית לאבא ולאימא ולילדים!

 

כללים להפחתת מריבות

כללים להפחתת מריבות – זה בעיקר קשור לבעל שידע את הכללים הללו ויפעל על פיהם – זה די קל יחסית לדברים אחרים בעבודה על הזוגיות.

מה שעומד מאחורי זה, הוא שמירה על רגשות האישה באמצעות כללים שגורמים לכך. ושמירה על סטנדרטים ערכיים שמסמנים גבול שאתה לא רוצה ולא עובר אותו – דבר שמוסיף לך המון הערכה בעיני אשתך באופן כללי וגורם לה להפוך אותך למספר 1 בבית.

כללים להפחתת מריבות עשויים להעלים את המריבות לגמרי במשך השנים, אך כאמור, מי שיתמקד רק בזה לא ייצא לו כלום מכך, כי בזוגיות צריך לעשות מהכל – זה כמו גוף האדם…

מה ייתן לך אם תדחוף לו רק ויטמין C ואת שאר הוויטמינים תגרע ממנו? נכון! כלום. זה לא יעבוד! ואין שום הבדל לגבי זוגיות.

 

חיי אישות

החזון איש אמר על כך בלשונו ואני מתרגם: אם זה לא הולך טוב – כלום לא ילך טוב! בניגוד למה שיש שחושבים שאישה לא צריכה את זה וזה ב 95% לא נכון! יתכן שלא כמו הבעל אך עדיין מדובר בצורך נפשי ממש!

ומה עומד מאחורי זה? כשזה הולך טוב אז בעצם אתה אומר לה: שאתה מרוצה ממנה בהרבה מאוד דברים, במראה, בקשר שלכם, ועוד הרבה דברים. מה שגורם שוב להשקעה חוזרת מצידה – אם כי לא בהכרח שזה יהיה באופן מיידי.

בנושא הזה אני לא רוצה להרחיב בכתיבה אך תחשבו על המשמעות שכשהקב"ה רצה לברוא את האדם. ראשית הוא ברא אותם יחד ורק אחר כך הפריד אותם. אבל במקור הם היו בשר אחד ואחר כך הפריד אותם וציווה שיהיו בחייהם לבשר אחד.

זה מה שעומד מאחורי הרעיון והפעולות למען הזוגיות.

הבשורה היא שאנשים שהיו בקצה הכי נמוך בזוגיות שלהם, הצליחו בשיטה הזאת עם הזוגיות שלהם באופן מדהים!

 

לסיכום:

השקר הכי גדול הוא: לחשוב שבגלל שאמרת / עשית משהו טוב – שעכשיו היא הוא יסגוד לך ויעריץ אותך.

 

והסוד לזוגיות טובה הוא…

שצריך איזון בכל התחומים והזכרתי את העיקריים בצד של הגבר. בצד של האישה צריך להוסיף את הנושא של 'לכבד את הבעל' שבלי זה לא ניתן לצפות למשהו טוב בזוגיות כלל וכלל. (אבל בלי שהבעל יפעל נכון לא ניתן לדרוש ממנה לכבד אותו כי היא פשוט לא תעמוד בזה..)

 

*המלצה:

אם דיבר אליך מה שקראת עד כה. אני ממליץ לך לשמור העמוד הזה ולהדפיס אותו ולעבור עליו שוב ושוב בהזדמנויות שונות, עד שתזכור את זה היטיב. זה בהחלט יכול לחולל בך שינוי מבורך!

כתוב תגובה...

פריט נוסף לעגלה.
0 items - 0.00